ODD Gladyatör Arşiv
2015, 2014, 2013, 2012 yıllarına ait tüm yarışmacıları ve yarışma materyallerini Arşiv kısmında inceleyebilirsiniz.
ODD USTALARIM OKULLU PROJESİ
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Sunum için tıklayınız

ODD İnsan Kaynakları Komitesi’nin ‘Ustalarım Okullu’ projesinin de devamı niteliğinde, ilk etapta İstanbul’da otomotiv bölümü (boya-kaporta-mekanik- elektronik) bulunan meslek liselerini ziyaret ederek sektörde eğitimli tekniker ve teknisyenlere ihtiyaç duyulduğu konusunda öğrencilere bilgilendirme sunumları gerçekleştirilmektedir.

Otomotiv teknolojilerindeki gelişmeler, artan kalite ve verimlilik ihtiyaçları, müşteri beklentileri ve zorlu rekabet koşulları gibi sebeplerle otomotiv sektöründe nitelikli, sektörde çalışmaya istekli Meslek Lisesi mezunu tekniker ve teknisyen çalışanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Yetkili servislerde görev alan çalışanlar, görev alanları ile ilgili olarak yetkinliklerini artıracak bir çok eğitim alma imkânına da sahip olmaktadır. Ancak sektörümüzdeki büyümeye paralel olarak artan nitelikli işgücü ihtiyacının anılan yetkinlikteki çalışanlarla karşılanması gerekmektedir.

Meslek liselerinde okuyan öğrencileri bilgilendirerek otomotiv bölümünü tercih etmeleri ve öğrencilerin mezuniyet sonrası sektöre kazandırılması hedeflenmektedir.

ODD İnsan Kaynakları Komite temsilcileri, Nisan ayı içerisinde tüm okul ziyaretlerinde bilgilendirmelerini gerçekleştireceklerdir.

 

KARTAL ATALAR MTAL

TAŞDELEN İMKB MTAL

ÖZEL İSTANBUL ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MTAL

ÖZEL İKİTELLİ OSB MTAL

BORUSAN ASIM KOCABIYIK MTAL

ŞİŞLİ MTAL

BAĞCILAR MTAL

SAMANDIRA MTAL

KÜÇÜKYALI MTAL

HAYDARPAŞA MTAL

BEYKOZ MTAL

SULTANBEYLİ SABİHA GÖKÇEN MTAL

SPONSORLAR
<< ÖNCEKİ SONRAKİ >>